104

Endüstriyel Hijyen

 

Neta Kimya, Endüstriyel Hijyen Sektöründe Mutfak, Çamaşır, Bina Bakımı, Zemin Bakım, Kişisel Bakım Hijyeni konularında profesyonel temizlik malzemeleri gamına sahiptir.

mutfak hijyeni

MUTFAK HİJYENİ

 

Neta olarak müşterimizin mutfak yapısına ve makine türüne göre hijyen ihtiyaçlarını belirleyip uygun ekipman, makine ve hijyen ürünleri ile risk oluşturabilecek her türlü kirliliğin önüne geçerek, kaliteli, risksiz üretimin sağlamasını amaç edinmiş ve bu konuda hizmet sunmaktayız.

bina bakim hijyeni

BİNA BAKIM HİJYENİ

 

Neta; uzmanı olduğu bina bakımı temizliği ve hijyeni konusunda her türden tesisin işletme koşullarını göz önünde bulundurup tesisin ihtiyaç ve beklentilerine uygun; hijyenik bina bakımı temizliği sağlayacak tesis yapısına uygun verimli, ekonomik ürün ve buna uygun sistemler sunar.

Çamaşır Hijyeni

ÇAMAŞIR HİJYENİ

 

Neta; Uzmanlaşmış olduğu çamaşır hijyeni konusunda  müşteri çamaşırhanesinde yapmış olduğu çeşitli analizler sonucunda çamaşır temizliği için yıkama önerilerini sunarak, işletmenin çamaşır temizliği konusunda maliyetleri kontrol altında tutar ve ölçülebilir maliyet analizi sunar.

zemin bakim hijyeni

ZEMİN BAKIM HİJYENİ

 

Zemin Bakım Hijyeni için Neta, parlak yüzeylerin temizliği ve ağır kirli zeminlerin temizliği ve bakımı için üstün performanslı ürünler geliştirmiştir.

hali bakım hijyeni

HALI BAKIM HİJYENİ

 

Halı Bakım Hijyeni; Neta Kimya, Islak-Kuru halı yıkama makinaları ve kuru köpük temizlik ve hijyeni için ürünler geliştirmektedir.

kisiseL bakım hijyeni

KİŞİSEL BAKIM HİJYENİ

 

Kişisel Hijyen için, anti-bakteriel el yıkama ürünleri sayesinde yağlı kirlerin temizliğinde hijyen sağlanmış olur. Alkol bazlı el dezenfektanı ise, cerrahi müdahalelerden önce kişisel hijyen sağlar.

Neta Kimya, Endüstriyel Hijyen Sektöründe Mutfak, Çamaşır, Bina Bakımı, Genel, Kişisel, Havuz, Gıda, İçecek, Çiflik ve Barınak Hijyeni konularında profesyonel temizlik malzemeleri gamına sahiptir.

 

Firmamız ürünlerimizle birlikte kullanılabilen her türlü yardımcı teknik malzeme ve üniteleri bedelsiz olarak siz müşterilerine sunmakta zaman kaybı ve gereksiz tüketimin önüne geçmektedir. Bu aynı zamanda kullanım kolaylığını da beraberinde getirir. Ürünlerimiz özellikle sade ve öz bir Türkçe ile isimlendirilmiştir. Böylelikle personelin yabancı isim ve terimlerle kafalarını karışması engellenir. Teknik yetkili arkadaşlarımız her istenildiğinde seminer tarzında veya uygulamalı tanıtım yöntemi ile personel eğitiminize yardımcı olurlar.

belgeler