KİŞİSEL HİJYEN

Kişisel Hijyen için, Bakteriostatik özellikli ve alkol bazlı ürünler ile Neta Kimya güvenilir çözümler sunmaktadır.

Kişisel Hijyen için, anti-bakteriel el yıkama ürünleri sayesinde yağlı kirlerin temizliğinde hijyen sağlanmış olur. Alkol bazlı el dezenfektanı ise, cerrahi müdahalelerden önce kişisel hijyen sağlar.

ND 600

Personel Hijyeni

Ambalaj Şekli

0kg

TEMİZLİK VE HİJYEN ÖZELLİĞİNE SAHİP EL YIKAMA SIVISIDIR.

AÇIKLAMA

Bakteriostatik özelliklerde bir el yıkama ürünüdür. Ürün parfümsüzdür; gıda işleme yerlerinde de kullanılabilir.

ÖZELLİK

Yüzey aktifler, anti-bakteriyel madde içeren bir el yıkama ürünüdür. Etkin yüzey aktif madde, yağlı kirlerin temizliğinde, yağların emülsifiye edilmesinde ve emülsifiye edilmiş ortamın stabil olmasında yardımcıdır. Bu ürün anti-bakteriyel bir madde olan Triclosan içerir; çeşitli Gram-negatif ve bazı Gram-positif bakterilere, yani cildin kalıcı ve geçici bakterilerine karşı son derece etkindir. Triclosan’ın süreklilik gösteren bir etki mekanizması vardır; ellerin durulanması ve kurulanmasından sonra bile bakterilere karşı etkisin sürdürmeye devam eder. parfümsüzdür, gıda işleme yerlerinde de kullanılabilir.

ÜRÜN AVANTAJI

• Çok etkin bir anti-bakteriyel olan Triclosan içerir.
• Fevkalade temizleme performansı vardır.
• Parfümsüzdür (gıda işleme yerlerinde kullanıma uygun).

KULLANIM TALİMATLARI

Ellere 1 veya 2 doz uygulayın. Elleri suyla iyice yıkayın, durulayıp kurulayın. iyi bir hijyen için kuru eller gereklidir.

Alchomed

Personel Hijyeni

Ambalaj Şekli

0kg

ALKOL ESASLI LANONİN İÇEREN EL DEZENFEKTANI

TIBBİ ÖZELLİKLERİ

MEDCHEM ALCHOMED, alkol bazlıdır. Hijyenik ve cerrahi el hijyeni için, sık kullanıma uygun formule edilmiştir. Bakterisid, fungusid, virusid etkili el ve cilt hijyenidir.

ÖNERİLEN KULLANIM YERLERİ

Hijyenik ve cerrahi el hijyeninde, ameliyatlardan, eksizyonlardan, ponksiyonlardan ve enjeksiyonlardan önce, cilt antisepsisi sağlamak için, eldivenler giyilmeden önce ve çıkarıldıktan sonra, hastanın sağlam derisi ile temas sonrası, hasta bakımı sırasında, ellerin kirli bölgeden temiz bölgeye taşınmasında, invaziv girişimlerde, el yıkama lavaboların yeterli sayıda olmadığı alanlarda, antiseptik amaçla özellikle iş yükünün veya hasta sayısının yoğun olduğu ünitelerde kullanılır.

UYARILAR VE ÖNLEMLER

Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Daha iyi sonuç alınabilmesi için kullanmadan önce ellerin sabunlu su ile yıkanması etkinliğini artırır. Alkol içeriklidir, yanıcıdır. Ateşten koruyunuz . Yutmayınız. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayınız. Göz temasında derhal bol suyla yıkayınız ve hemen göz hekimine başvurunuz.

KULLANILMAMASI GEREKEN DURUMLAR

Mukozaya ve göze tatbik etmeyiniz. MEDCHEM ALCHOMED açık yaralara uygulanmaz ve açık yaraların tedavisinde kullanılmaz.

GÜNLÜK KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU

Kullanmadan önce tüm takılarınızı çıkarınız. Tırnaklarınızın uzun olmamasına dikkat ediniz.

Tüm takılarınızı çıkarınız. 3-5 ml MEDCHEM ALCHOMED alınız. EN 15000’e göre 30 sn uygulayınız.

Tüm takılarınızı çıkarınız. 3-5 ml MEDCHEM ALCHOMED alınız. Ellerinizi, bilek ve dirsekler dahil ederek 3 dk boyunca dezenfekte ediniz.
Elleriniz steril havlular kullanarak kurulayınız.

Bileşimi; 100 gr içinde, 62,8 gr 2-proponol % 70, lanolin,alkil dimetil benzil amonyum klorür % 1 saf su